IV. Debreceni HR Szimpózium és Szakmai Fórum -Online rendezvény - 2021. Április 8.

IV. Debreceni HR Szimpózium és Szakmai Fórum (online rendezvény)
Innovatív HR - Kihívások a XXI. században: Fókuszban a digitalizáció
2021. április 8.

Napjainkban számos szakmai rendezvény épül a Covid 19 által okozott pandémiás helyzet köré, mely alapjaiban változtatta meg sokunk életét. A téma aktuális és igen fontos, mégis úgy véljük, hogy a szakmai figyelmet érdemes lehet némileg áthangolni és nem kizárólag a pandémiás helyzet kezelésére, hanem az annak következményeképpen kialakult vagy felerősödő tendenciákra is ráfordítani.

Az online rendezvény keretében a digitalizáció felerősödése következtében tapasztalható szakmai meglátásokat, megoldásokat és megközelítéseket ismerhetjük meg tudományos és szakértői oldalról is.

Előadóink hat eltérő szakma oldaláról mutatják be a digitalizáció és HR szervezeti kapcsolatát és az abban rejlő lehetőségeket. Az előadások között találhatunk tudományos kutatásokra alapozott és szakmai tapasztalatokra épített tartalmat is, melynek köszönhetően a gyakorlatban alkalmazható ismeretek is akadnak bőven majd a résztvevők számára.

Várunk mindenkit rendezvényünkön, aki tanácsadóként, HR-esként, vezetőként, fejlesztőként dolgozik és persze mindenki mást is, aki nyitott a téma iránt.

A rendezvényen való részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

Időpont: 2021.04.08. 14:00-17:00

Regisztráció: https://forms.gle/LTgDAoaKa5sgRmiZA

A tervezett program

13.30 - 14.00előzetes online csatlakozás

14.00 - 14.10 Megnyitó  Dr. habil. Dajnoki Krisztina,  egyetemi docens, a DE GTK Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet igazgatója, a Debreceni HR Klub elnöke, HSZOSZ elnökségi tag

14.10 - 14.35 – 1. előadó

Pató Gáborné dr. habil Szűcs Beáta, egyetemi docens, a Pannon Egyetem GTK Menedzsment Intézet Ellátási Lánc Menedzsment Tanszék, HSZOSZ elnökségi tag.
Kompetencia elvárások a COVID-19 pandémia világjárvány idején

14.35 - 15.00 – 2. előadó

Prof. Dr. Poór József, professor emeritus, Selye János Egyetem, MATE, a HSZOSZ elnöke
Emberi erőforrások menedzselése válságok és gazdasági krízisek idején

15.00 - 15.25 – 3. előadó

Vitos Albert, munkaerő-közvetítési üzletágvezető, HSA Group
Digitális transzformáció a munkaerőpiacon

15.25 - 15.50 – 4. előadó

Márton Mónika, ügyvezető, senior szervezetfejlesztő, executive coach, PCC, Legacy Kft.
Hogyan reagálnak a vállalatok a pandémiára, szervezetfejlesztési szempontból?

15.50 - 16.15 – 5. előadó

Csoknyay László, irodavezető, vezető tanácsadó, Hill International Hungary
A sikeres csapatépítés gyakorlati módszere

16.15 - 16.40 – 6. előadó

Szvoboda Gábor, Vezető tréner, ActionLab Kft.
Élmény alapú készségfejlesztés

16.40 - 16.45 - A rendezvény zárása