Ács Antal Esettanulmány Megoldó Verseny 2021. május 13-14.

Kedves Érdeklődők!

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy 2021. május 13-14. között rendezi megaz I. Ács Antal Esettanulmány Megoldó Versenyt a Gazdaságtudományi KarVezetés-és Szervezéstudományi Intézet.

A verseny az EFOP-3.6.3-VEKOP-16 „Felsőoktatási hallgatók tudományos műhelyeinek és programjainak támogatása” című projekt keretében valósul meg.

A rendezvényen 6 hazai és egy kolozsvári csapat fogja megmérettetni magát, valós szervezeti probléma megoldásában.

A verseny második napja (2021. 05. 14.), ahol a versenyző csapatok megoldásaikat mutatják be, nyilvános, melyre szeretettel várunk minden érdeklődőt.

A hivatalos linket a verseny hetében tesszük közzé azok számára, akik regisztrálnak az alábbi linken: https://forms.gle/DVBtVzZqRYNiNSjo8

Mindenkit szeretettel várunk!

Dr. Dajnoki Krisztina intézetigazgató,