3. helyezést ért el a DE GTK csapata a XXI. Tímár László Esettanulmány Megoldó Versenyen

A Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kart képviselve Bánszki Fruzsina Flóra (Gazdálkodás és menedzsment BSc, 2. évf.), Boros Henrietta Mónika (Marketing MSc, 1. évf.), Boros Tamás (Gazdálkodás és menedzsment BSc, 4. évf.) és Szilágyi Adrienn (Kereskedelem és marketing BSc, 2. évf.) országos 3. helyezést értek el a XXI. Tímár László Esettanulmány Megoldó Versenyen 2022. 03.05.-03.07. között.

A három napos megmérettetés során a híres olasz autómárka, az Alfa Romeo szolgáltatta a feladatot. Az összesen 11, veszprémi és meghívott vendégcsapatnak értékelnie kellett az adott szervezet Stellantis cégcsoporton belül betölthető stratégiai szerepét, meg kellett vizsgálnia a reálisan megszerezhető hazai piaci részesedést, pozícionálni a különböző típusú gépjárműveket és jövőbe tekintő fejlesztési javaslatokkal kellett előállnia. A frappáns 3 perces pitch, a storytelling módszerre felfűzött és a céges flották zöldítése köré épített megoldás a zsűri tetszését is elnyerte és a csapatot a dobogóig repítette.

A képen balról jobbra: Bánszki Fruzsina Flóra, Boros Henrietta Mónika, Boros Tamás és Szilágyi Adrienn.