14 nov
Közművelődési szakmafejlesztési programot tart a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Művelődéstudományi és Humán Tanulmányok Tanszéke.
09 nov
„A bibliotékától a világhálóig” – ünnepi tudományos ülésen köszönti a 75 éves Bényei Miklóst a Debreceni Egyetem Informatikai Kara.
07 nov
„Az oktatás gazdagsága” címmel rendez workshop-ot a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Nevelés és Művelődéstudományi Intézete.
24 okt
„Stressz és kiégés - Testi és lelki egészség a munka világában” címmel Kiss Tamás háziorvos, a Debreceni Egyetem Humán tudományok doktori iskola PhD hallgatója tart előadást a Science Caféban.

Jelentkezz 30 órás angol felkészítő intenzív nyelvtanfolyamokra (KITEX középfokú idegenforgalmi szaknyelvi vizsgákra)

KITEX idegenforgalmi angol nyelvvizsgafelkészítő tanfolyam

PÓTJELENTKEZÉS

A Gazdasági Szaknyelvi Kommunikációs Intézet 30 órás akkreditált angol felkészítő intenzív nyelvtanfolyamot (E-000087/2014/C003) hirdet KITEX középfokú idegenforgalmi