Logisztikával az Ipar 4.0 felé
Az ipari forradalom, a digitalizáció komoly kihívás elé állítja a logisztikát. A legújabb technológiai megoldásokat és a fejlődési lehetőségeket is áttekintették a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karán csütörtökön rendezett logisztikai konferencián.
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Kiváló jelentkezési adatok, kancellári konferencia, új jégkorong szakosztály, jubileumok, adománygyűjtő akció, szakmai tanácskozások – a Debreceni Egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított áprilisban is a Díszudvar magazin.

01 jún
Tudományos továbbképző tanfolyam a hirtelen szívhalálról.
01 jún
David Eisner (Division of Cardiovascular Sciences, University of Manchester, UK): "Calcium in the heart: going up and coming down" címmel tart előadást a Debreceni Egyetemen, abból az alkalomból, hogy átveszi Doctor Honoris Causa kitüntetését.
30 máj
Susan Wray (Department of Cellular and Molecular Physiology, Institute of Translational Medicine, University of Liverpool, UK): "Effects of contraction on contraction in the myometrium" címmel tart előadást a Debreceni Egyetemen.