Ágazati Gazdaságtan és Módszertani Intézet

Az Ágazati Gazdaságtan és Módszertani Intézet 2014. augusztusában alakult meg az Agrárközgazdasági Tanszék és a Kutatásmódszertan és Statisztika Tanszék közreműködésével. A szervezeti egység szerződéses kapcsolatban áll, és kihelyezett tanszéknek ad helyet az agrár-közgazdaságtan legnevesebb hazai kutatóintézetének. Az Agrárgazdasági Kutató Intézet (AKI) szakemberei rendszeres oktatói és előadói az egyetemnek. Az intézet valamennyi oktatója tevékenyen vesz részt az egyetemi oktatásban, kutatásokban, pályázatokban, valamint a magyar és angol nyelvű BSc, MSc és PhD hallgatók képzésében. A külföldi konferenciákon való részvételeikkel, kapcsolataikkal erősítik és szélesítik a maguk által választott kutatási tevékenységüket.

Intézeti tanszékek

Frissítés dátuma: 2017.07.04.