Keresztféléves felvételi a GTK-n 2018

2018. évi keresztféléves felvételi tájékoztató mesterképzésre való jelentkezéshez

A 2018. februártól induló mesterképzésekre való jelentkezés elektronikusan történik a www.felvi.hu honlapon.

Jelentkezési határidő: 2017. november 15.

(Hiánypótlási határidő: 2018. január 11.)

Az előzetes kreditelismertetéshez szükséges adatlapokat, melyek megtalálhatóak a kar honlapján (www.econ.unideb.hu Hallgatóknak/Szakok/Mesterképzések oldalon az adott mesterszaknál: ’Letölthető adatlap kreditek elismertetéséhez’) 2017. november 15-ig kérjük a DE Gazdaságtudományi Kar Tanulmányi Osztályára eljuttatni. (Cím: DE GTK Tanulmányi Osztály, 4002 Debrecen, Pf. 400) Az adatlapokhoz kérjük mellékelni a leckekönyv/elektronikus index másolatát!

Nem kell kreditelismerési adatlapot küldeniük azoknak, akik az adott mesterszakon teljes kreditérték beszámításával vehetők figyelembe (a képzési és kimeneti követelmények – 15/2006. (IV. 3.) OM rendelet alapján).

A kar által indított képzésekről részletes tájékoztató a www.felvi.hu honlapon a Felsőoktatási felvételi tájékoztató 2018. februárban induló képzések című kiadványban található.

A szakmai és motivációs felvételi elbeszélgetés időpontja: 2018. január 04.

(Minden felvételizőnek értesítést küldünk a pontos időpontról és helyszínről.)

A felvételi elbeszélgetésre a következőket kell hozni:

• eredeti oklevél és egy fénymásolat,
  • hivatalos igazolás az oklevél minősítéséről azoktól, akiknek az oklevele nem tartalmazza a minősítést,
  • eredeti nyelvvizsga bizonyítvány(ok) és fénymásolata(i),
  • többletpontra jogosító igazolás(ok),
  • a vizsgadíj (4000 FT) befizetését igazoló csekkszelvény (csekket az értesítéssel együtt postán küldünk).

2017. október

DE Gazdaságtudományi Kar Tanulmányi Osztály