DEX Műhely

DEX Műhely Egyesület

A DEX Műhelyt (Debreceni Egyetemi Közgazdász Szakmai Műhely) a Debreceni Egyetem tehetséges és vállalkozó szellemű közgazdászpalántái alapították, 2002-ben. Hittek benne, hogy a Műhely a debreceni közgazdász értelmiség bölcsőjévé válhat, ahol a hallgatókat felkészítik a tudományos életben való részvételre, és az értelmiségi lét kihívásaira. Ma, amikor nagyságrendileg százezer diák tanul gazdasági- és társadalomtudományi képzési területen, kiemelkedően fontos, hogy kitűnj a tömegből, hogy olyan ismereteket és tapasztalatokat szerezz, melyekkel mások nem rendelkeznek. A megoldás a DE-GTK hallgatói számára a DEX Műhely, amely egyszerre kínálja neked egy reggeli kávé komolyságát és egy baráti sörözés lazaságát. Hallgatói szervezethez tartozni olyan lehetőség, amit vétek nem kihasználni egy egyetemistának.

• Cím: 4032 Debrecen, Böszörményi u. 140-142.
  • Iroda: Veres Péter Kollégium, fsz. 15. iroda
  • Honlap

Tagfelvétel

Évente kétszer felvételiztetünk: októberben és márciusban. Először egy rövid írásbeli kérdéssort kell kitöltenetek, majd egy szóbeli elbeszélgetés következik.

Frissítés dátuma: 2017.11.15.