25 már
Innovatív HR - Kihívások a XXI. században: Fókuszban a digitalizáció (Online rendezvény)
IV. Debreceni HR Szimpózium és Szakmai Fórum online rendezvénye, 2021. Április 8-án délután
24 már
Importance of entrepreneurship in tech  - Interactív Workshop angol nyelven
This interactive workshop on entrepreneurship is a thought-provoking event to develop yourself to become an entrepreneur. We'll also discuss the impor
17 már
Kitüntetések az egyetem dolgozóinak
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc évfordulója alkalmából a Debreceni Egyetem vezetése idén is több mint száz munkatársát részesítette kitüntetésben. A most odaítélt Kiváló Dolgozó és Rektori Elismerő Okleveleket a járványhelyzet miatt később adják át.
16 már
Kitüntetések a nemzeti ünnepen
A Debreceni Egyetem több kiváló oktatója és munkatársa részesült elismerésben a március 15-i nemzeti ünnep alkalmából. A legmagasabb állami kitüntetéseket Magyarország köztársasági elnöke adományozza. A járványhelyzet miatt a most odaítélt kitüntetéseket csak később vehetik át a díjazottak.
10 már
Te zöldítheted az Európa-bajnokságot! - Ötletverseny
Ötletverseny indul, amelyre olyan innovatív projektjavaslatokat várunk tőletek, amelyek segíthetnek csökkenteni a 2022-es férfi kézilabda Európa-bajno
05 már
Mobilitás a járvány idején
A járványügyi helyzetben is tanulhatnak külföldön a hallgatók, illetve szakmai gyakorlatot is szerezhetnek a mobilitás révén. Meghirdették a 2021-2022-es tanévre vonatkozó Erasmus+ pályázatait, az Európai Unió tagállamai mellett összesen 33 ország vesz részt a programban.
01 már
Kínai adomány a debrecenieknek
Mintegy 3 ezer egyszer használatos maszkot adományozott pénteken a hazánkban tanuló diákokat tömörítő Kínai Önkéntes Szolgálat. A járvány elleni védekezés nélkülözhetetlen eszközét a Debreceni Egyetemen tanuló kínai diákok a BTK Konfuciusz Intézetének segítségével juttatták el civil szervezetekhez.
26 feb
Párbeszéd a modellváltásról
Egyetemi vezetőkkel egyeztetett Stumpf István február 24-én a Debreceni Egyetemen. A modellváltásért felelős kormánybiztos szerint az átalakulás tovább erősítheti azokat a gazdasági és szervezeti folyamatokat, amelyek már elindultak a debreceni intézményben.
17 feb
A Talk on Public Speaking - Dr.Maria Ujhelyi