10 feb
Tudományos Diákköri Konferencia (TDK)
A DE GTK Tudományos Diákköri Tanácsa Kari Tudományos Diákkori Konferenciát rendez
05 feb
Nyírbátorban is közösséget építünk
Átadták a Közösségi Felsőoktatási Képzési Központ épületét kedden Nyírbátorban. Az intézményben a Debreceni Egyetem szeptemberben vidékfejlesztési agrármérnök szakon indít állami ösztöndíjas, kihelyezett képzést.
27 jan
Indul a felsőoktatás Nyírbátorban
A Debreceni Egyetem diplomáját is megszerezhetik azok a fiatalok, akik a Nyírbátor Közösségi Felsőoktatási Képzési Központba jelentkeznek. Az intézmény vidékfejlesztési agrármérnök és mérnökinformatikus szakokkal várja idén először a felvételizőket.
24 jan
Interaktív nyílt nap
Tájékozódj a BSc, MSc szakokról
24 jan
Az életre, az életnek képeznek
Tanulj a hazai gazdaságtudomány legjobb oktatóitól Debrecenben! Új képzésekkel, piacképes diplomával és felejthetetlen diákévekkel vár a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kara, már Szolnokon is!
23 jan
Gyakornoki lehetőség
Deufol Hungary Kft. HR és Logisztika területre gyakornoki lehetőséget kínál
20 jan
Oktatói munka hallgatói értékelése
Minden hallgató anonim módon értékelheti a 2019/20-as tanév I. félévében felvett kurzusok oktatóinak munkáját
A jövő sportja – a jövő hallgatói
A sporttudomány és a -gazdaság világába kalauzolta a középiskolásokat a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kara az idei jubileumi Ihrig Károly Tanulmányi Versenyén. A döntős csapatok az e-sportban rejlő lehetőségekre mutattak rá pályamunkáikban.
Kezdődnek a téli diplomaosztók
Az Általános Orvostudományi Kar végzőseinek ünnepségével hétvégén megkezdődnek a Debreceni Egyetem téli diplomaosztói, amelyeken 9 kar csaknem 1700 végzőse veheti át oklevelét.
Hálózatok specializáció képzés indul
2020. februárjától újra indul a Hálózatok specializáció képzés nem Informatikai Karos hallgatók számára