25 jan
Indíts startupot!
Évi fél milliárd forintos keretösszegű Innovációs Alapot hozott létre a Debreceni Egyetem a vállalkozókedvű hallgatók ötleteinek megvalósítására és piacra juttatására – jelentette be a kancellár szerdán, a DEViK évindító klubtalálkozóján. Debreceni Egyetemisták Vállalkozásfejle
09 jan
Az életre, az életnek képeznek
Új közgazdásztanár mesterképzéssel és duális szakokkal, rekreációszervezés és egészségfejlesztés szakiránnyal, valamint pótolhatatlan diákévekkel vár a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kara. Diplomával, vagy anélkül is biztos választás a GTK!
05 jan
Nyíltnap a GTK-n!
A GTK nyíltnapot szervez.
22 dec
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Egyedülálló kutatás, háromoldalú együttműködés, új könnyűzenei képzés, jubileumi ülések, adományok – az egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított decemberben is a Díszudvar magazin.
15 dec
"Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban” című pályázat
Az Országgyűlés elnöke, a Miniszterelnökséget vezető miniszter és az Európai Bizottság Magyarországi képviseletének vezetője pályázatot hirdet „Magyar
11 dec
Fókuszban a népegészségügy
Megkezdődött a Debreceni Egyetemen az az egyedülálló népegészségügyi kutatás, amely komplexen vizsgálva a hazai népbetegségek okait segíthet megelőzni azokat, jelentősen növelve ezzel a magyar gazdaság versenyképességét.
08 dec
A jövő munkahelyei
Alkotói közösség gondolatvezérlésű chippel vagy szuperintelligencia az emberek és a robotok szimbiózisában – a XXII. század ideális munkahelyét mutatták be a középiskolások a Debreceni Egyetem tanulmányi versenyén.
Uniós fórum a Debreceni Egyetemen
Brexit, uniós bővítés, eurozóna – az Európai Uniót érintő aktuális kérdésekről tartott rendhagyó előadást Zupkó Gábor, az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének vezetője hétfőn a Gazdaságtudományi Kar hallgatóinak.
Pallagról indultam 2017
Sikeres üzletemberek, elismert oktatók és kutatók, illetve kiváló sportolók árulták el a Balásházy diákjainak, hogyan építették fel karrierjüket, és milyen alapot adott mindehhez a Debreceni Egyetem gyakorlóiskolája.