31 jan
MinDEn, ami sport
Testnevelő tanárnak, sportközgazdásznak, -jogásznak, -analitikusnak, rehabilitációs szakembernek vagy kézilabda edzőnek készülsz? A Debreceni Egyetem hazánkban a legszélesebb oktatási és kutatási portfóliót kínálja a sporttudományi és kapcsolódó tudományterületi képzésekben.
30 jan
Tanulj Pallagon!
Egy héten át egyetemi hallgatóknak érezhetik magukat a Balásházy diákjai – a Debreceni Egyetem oktatói tartanak előadásokat az érettségi előtt álló fiataloknak. Az idén búcsúzó középiskolások helyére pedig már várják az utánpótlást.
25 jan
Indíts startupot!
Évi fél milliárd forintos keretösszegű Innovációs Alapot hozott létre a Debreceni Egyetem a vállalkozókedvű hallgatók ötleteinek megvalósítására és piacra juttatására – jelentette be a kancellár szerdán, a DEViK évindító klubtalálkozóján. Debreceni Egyetemisták Vállalkozásfejle
09 jan
Az életre, az életnek képeznek
Új közgazdásztanár mesterképzéssel és duális szakokkal, rekreációszervezés és egészségfejlesztés szakiránnyal, valamint pótolhatatlan diákévekkel vár a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kara. Diplomával, vagy anélkül is biztos választás a GTK!
05 jan
Nyíltnap a GTK-n!
A GTK nyíltnapot szervez.
22 dec
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Egyedülálló kutatás, háromoldalú együttműködés, új könnyűzenei képzés, jubileumi ülések, adományok – az egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított decemberben is a Díszudvar magazin.
15 dec
"Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban” című pályázat
Az Országgyűlés elnöke, a Miniszterelnökséget vezető miniszter és az Európai Bizottság Magyarországi képviseletének vezetője pályázatot hirdet „Magyar
11 dec
Fókuszban a népegészségügy
Megkezdődött a Debreceni Egyetemen az az egyedülálló népegészségügyi kutatás, amely komplexen vizsgálva a hazai népbetegségek okait segíthet megelőzni azokat, jelentősen növelve ezzel a magyar gazdaság versenyképességét.
08 dec
A jövő munkahelyei
Alkotói közösség gondolatvezérlésű chippel vagy szuperintelligencia az emberek és a robotok szimbiózisában – a XXII. század ideális munkahelyét mutatták be a középiskolások a Debreceni Egyetem tanulmányi versenyén.