HR-kihívások a XXI. században
Digitális transzformáció, technológia a munkaerő-toborzásban, innovatív HR – napjaink munkaerőpiaci problémáira, kérdéseire keresték a válaszokat csütörtökön a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karán rendezett szakmai fórumon.
Tudás, tudomány, siker Kisvárdán
Mezőgazdasági mérnök, turizmus-vendéglátás, vidékfejlesztési agrármérnök – harmadik tanévét kezdte meg Debreceni Egyetem képzéseivel a Kisvárda Közösségi Felsőoktatási Képzési Központ pénteken.
17 aug
Elismerés a debreceni agrárképzésnek
A 150 éves debreceni agrár-felsőoktatás kapta idén a Farmer Expó és Debrecen városa közös Nagydíját a rendezvény pénteki megnyitóján, ahol a Debreceni Egyetem legfrissebb klímaváltozás-kutatási eredményeire hívta fel a figyelmet az agrárminiszter.
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Szoboravató, sárgulási felvonulás, jubileumok, kitüntetések, szakmai konferenciák – a Debreceni Egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított májusban is a Díszudvar magazin.