Gyakornoki Fórum 2018
A hallgatók az aktuális gyakornoki lehetőségekkel ismerkedtek, az oktatók és a fogadó cégek pedig a képzéssel kapcsolatos fejlesztési elképzeléseiket vitatták meg a Debreceni Egyetem Böszörmény úti campusán tartott rendezvényen.
29 már
PÉNZÜGYEK FELSŐFOKON – LÉGY KREATÍV!
Indulj a Debreceni Egyetem és a Magyar Nemzeti Bank közös ötletpályázatán, segítsd a pénzügyi kultúra és pénzügyi tudatosság fejlesztését!
23 már
TV kontra vlog
Hogyan lehet megélni csupán az internetből és a kreativitásból? Milyen lehetőségek vannak a hagyományos médiában? Kiderül a DEViK, azaz Debreceni Egyetemisták Vállalkozásfejlesztő Innovatív Közösségének márciusi találkozóján.
01 már
A brit nagykövet a Brexit-ről
A Debreceni Egyetemen tartott előadást csütörtökön az Egyesült Királyság magyarországi nagykövete. Iain Lindsay az uniós kilépésről, a Brexitről, és a jövőbeni magyar-brit kapcsolatokról beszélt a hallgatóknak és az oktatóknak a Gazdaságtudományi Karon.
28 feb
FM-FAO ösztöndíj program
MEGJELENT A MAGYAR KORMÁNY ÁLTAL TÁMOGATOTT, FAO-FM ÖSZTÖNDÍJAS PROGRAM A 2018/19-ES TANÉVRE
12 feb
Tanulható a vállalkozói szemlélet
A Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karán elérhető, finn modellre épülő üzleti innovációs szakközgazdász/szakmenedzser szakirányú továbbképzést is megismerhették az érdeklődők a Team Academy február 8-ai nyílt napján.
05 feb
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Felvételi, gazdasági évindító, szakmai konferenciák, könnyűzenei meghallgatás – az egyetem legfontosabb januári híreiről, eseményeiről tudósított az idei első Díszudvar magazin.
02 feb
Interaktív nyílt nap a GTK-n!
Gazdálkodj okosan, gyere a GTK-ra!