30 júl
Intelligens üzletfejlesztés
Hazai és romániai vállalkozóknak mutatták be a pénzügyi döntéshozatalban alkalmazható számítógépes intelligencia lehetőségeit kedden, a Debreceni Egyetemen. A Böszörményi úti campuson tartott workshopon a Nagyváradi Egyetem szakemberei is részt vettek.
18 júl
A jövő pénzügyei
A Debreceni Egyetem stratégiai partnerként vesz részt az elektronikus fizetési stratégia megalkotásában, az innovatív fizetési megoldások terjesztésében. Az intézmény vezetői erről írtak alá együttműködési megállapodást az Elektronikus Fizetési Szolgáltatók Szövetségével.
01 júl
Elismerés a legjobbaknak
Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesült a Debreceni Egyetem négy oktatója, míg kiemelkedő tudományos munkájáért Pro Scientia Aranyéremmel jutalmazta az intézmény ugyancsak négy hallgatóját az Országos Tudományos Diákköri Tanács.
Elismerés a példaképnek
Az agrármarketing hazai szaktekintélyét, Lehota Józsefet köszöntötték 70. születésnapja és nyugdíjba vonulása alkalmából csütörtökön a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karán. A professzor tiszteletére szakmai tanácskozást is szerveztek.
Kezdődnek a diplomaosztók - ÚJ
Az Általános Orvostudományi Kar június 14-i ünnepsége nyitotta a nyári diplomaosztók július 6-ig tartó sorát a Debreceni Egyetemen. Idén a 14 karon csaknem 3500 végzős veheti át a végzést igazoló oklevelet.
DE-MNB Tanulmányi Verseny
Ötletek a fenntartható jövőért a XXI. században
A végzősök hete
A Gazdaságtudományi, valamint a Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar csaknem ötszáz végzőse írta tovább a több mint négy évtizedes hagyományt, és búcsúztatta a Debreceni Egyetemen töltött éveit sárgulással.
A közgazdaságtan reformja
A régió gazdaságfejlesztésében is jelentős szerepet kaphat a Debreceni Egyetem és a Magyar Nemzeti Bank közötti együttműködés keretében létrejövő MNB Tanszék. A közös célokról tartott előadást csütörtökön a jegybank szakembere a Gazdaságtudományi Karon.