Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Ünnepi megemlékezés, kitüntetések, orvosi, jogi és műszaki konferenciák, futballegyetem, tanárképzési fórum – a Debreceni Egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított márciusban is a Díszudvar magazin.
Gyakornoki Fórum 2018
A hallgatók az aktuális gyakornoki lehetőségekkel ismerkedtek, az oktatók és a fogadó cégek pedig a képzéssel kapcsolatos fejlesztési elképzeléseiket vitatták meg a Debreceni Egyetem Böszörmény úti campusán tartott rendezvényen.
23 már
TV kontra vlog
Hogyan lehet megélni csupán az internetből és a kreativitásból? Milyen lehetőségek vannak a hagyományos médiában? Kiderül a DEViK, azaz Debreceni Egyetemisták Vállalkozásfejlesztő Innovatív Közösségének márciusi találkozóján.
01 már
A brit nagykövet a Brexit-ről
A Debreceni Egyetemen tartott előadást csütörtökön az Egyesült Királyság magyarországi nagykövete. Iain Lindsay az uniós kilépésről, a Brexitről, és a jövőbeni magyar-brit kapcsolatokról beszélt a hallgatóknak és az oktatóknak a Gazdaságtudományi Karon.
12 feb
Tanulható a vállalkozói szemlélet
A Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karán elérhető, finn modellre épülő üzleti innovációs szakközgazdász/szakmenedzser szakirányú továbbképzést is megismerhették az érdeklődők a Team Academy február 8-ai nyílt napján.
05 feb
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Felvételi, gazdasági évindító, szakmai konferenciák, könnyűzenei meghallgatás – az egyetem legfontosabb januári híreiről, eseményeiről tudósított az idei első Díszudvar magazin.
31 jan
MinDEn, ami sport
Testnevelő tanárnak, sportközgazdásznak, -jogásznak, -analitikusnak, rehabilitációs szakembernek vagy kézilabda edzőnek készülsz? A Debreceni Egyetem hazánkban a legszélesebb oktatási és kutatási portfóliót kínálja a sporttudományi és kapcsolódó tudományterületi képzésekben.
30 jan
Tanulj Pallagon!
Egy héten át egyetemi hallgatóknak érezhetik magukat a Balásházy diákjai – a Debreceni Egyetem oktatói tartanak előadásokat az érettségi előtt álló fiataloknak. Az idén búcsúzó középiskolások helyére pedig már várják az utánpótlást.
25 jan
Indíts startupot!
Évi fél milliárd forintos keretösszegű Innovációs Alapot hozott létre a Debreceni Egyetem a vállalkozókedvű hallgatók ötleteinek megvalósítására és piacra juttatására – jelentette be a kancellár szerdán, a DEViK évindító klubtalálkozóján. Debreceni Egyetemisták Vállalkozásfejle