Egyetemi búcsú a stadionban
A végzős hallgatók magas száma, valamint a járványhelyzetben bevezetett korlátozások miatt a tavalyihoz hasonlóan a Nagyerdei Stadionban rendezte meg diplomaosztóval egybekötött tanévzáró ünnepségét a Debreceni Egyetem. Szombaton négy kar diákjai ünnepelték egyetemi tanulmányaik végét.
A kiválóság útján a GTK intézete
Elismerés a Kiválóságért Díj bronz fokozat egy csillaggal címben részesült a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kar Vezetés- és Szervezéstudományi Intézete. A Szövetség a Kiválóságért Közhasznú Egyesület díját szervezeti és működési teljesítményével vívta ki a DE GTK egysége.
Tanévzáró – újra a Stadionban
A Debreceni Egyetem idén is a Nagyerdei Stadionban rendezi diplomaosztóval egybekötött tanévzáró ünnepségét, a végzősök magas száma és a korlátozások miatt nem egy, hanem három időpontban.
CARPE – kutatói partnerség
A Debreceni Egyetem rendezi a CARPE, az alkalmazott tudományok egyetemi hálózatának 2021-es konferenciáját. Az európai felsőoktatási intézmények alkotta konzorcium októberi rendezvénye révén a kutatók megtalálhatják tudományos partnereiket. A cél az egyetemi kutatási hálózatok fejlesztése.
Online állásbörze 2021. június 22. 10:00
Online állásbörze 2021. jónius 22-én, 10h-tól Ms Teams-en keresztül
Új doktorok a Debreceni Egyetemen
Hosszú idő után újra doktoravatót rendezhetett a Debreceni Egyetem. A június 5-i eseményen délelőtt a PhD-, délután pedig a habilitációs okleveleket, valamint Professor Emeritus címeket és kitüntetéseket adott át az intézmény vezetése.
Pénzügyi Jogi Akadémia 2021/2022.
A Budapest Institute of Banking (BIB) Zrt. tájékoztatása Pénzügyi Jogi Akadémia 2021/2022. c. szakmai képzési programsorozat indulásáról
Elismert pedagógusaink
Hosszú időn át magas színvonalon végzett munkájukért elismeréseket vehettek át az egyetem, valamint gyakorló- és a partnerintézményeinek oktatói pedagógusnap alkalmából a Debreceni Egyetem Főépületének Aulájában június 3-án rendezett ünnepségen.
Kutatói Esték a Vezetés- és Szervezéstudományi Intézetben 2021.06.16.
DE GTK VESZI Intézeti kutatói est 2021.06.16. 16:00-17:00
Jól oldották meg a feladatot
Harmadik helyen végzett a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karának csapata az online rendezett I. Ács Antal Esettanulmány Megoldó Versenyen, amelyet a DE GTK Vezetés- és Szervezéstudományi Intézete szervezett.