Utolsó dátum:
2017. február 23., csütörtök 23:59
Nyári gyakorlati lehetőség Svájcban
Általános

A svájci vendéglátóipari szakiskola  -  Swiss Hospitality Academy - ismét meghirdette a lehetőséget nyári gyakorlatra Svájcban.  A gyakorlat 2 hét elmélettel kezdődik az Iskolában - majd 2 hét után kihelyezik a diákokat Svájc híres üdülőhelyeire, elsősorban szállodák éttermeibe 3.5 hónapra felszolgáló gyakornoki  munkára  - de van lehetőség all-round beosztásra  vagy emeleti gyakorlatra is .

A felvételi vizsga február 23-án délelőtt 9 órakor lesz Budapesten a Rákóczi út 43-45.sz NOVOTEL Budapest Centrumban. A felvételin egy bevezető, majd  pár kérdéses írásbeli teszt lesz , majd ezt követi egy 5-10 perces egyéni elbeszélgetés! A felvételiztető tanárok Svájcból a német tudást ellenőrzik - társalgási szint kell  - és nem annyira a szaktudáson inkább az elkötelezettségen  van a hangsúly - tehát azt vizsgálják, hogy van-e a jelentkezőnek hivatástudata, szakma szeretete és persze a talpraesettség is fontos!

/A sikeresen teljesítők havi 715 svájci frank ösztöndíjat kapnak a szállás és ellátás mellett/

Anmeldung

Powered by iCagenda

Táplálkozásmarketing folyóirat

Táplálkozásmarketing Borítókép

Apstract folyóirat

APSTRACT

Competitio folyóirat

Borito 2-208x300

Cím:  4032 Debrecen, Böszörményi út 138.
Levelezési cím: 4002 Debrecen. Pf.: 400
Dékáni Hivatal tel.: (+36 52)-508-304