Utolsó dátum:
2017. május 19., péntek 23:59
Álláspályázat az Ökológiai Mezőgazdasági Kutatóintézetnél
Általános

Az ÖMKi, Ökológiai Mezőgazdasági Kutatóintézet új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Marketing és kommunikációs munkatárs

Feladatok:

  • A kutatóinzetmarketingstratégiájának,marketingtervének megvalósítása,fejlesztése
  • Webldalunk grafikaimegjelenésénekéstartalnakfejlesztése,flyamats frissítése (technikaisegítség a kivitelezéshez
  • Közösségimédia megjelenésekkrdinálása
  • rlevelek szerkesztése magyar ésangl nyelven
  • Szakmai bemutatkzóanyagkszerkesztésemagyarésangl nyelven
  • Rendezvények, kiállításk szervezésében,megvalósítábanvalóirányítói részvétel
  • Kutatásiésismeretterjesztési szlgáltatáskértékesítési feladatainak ellátása
  • Hriznt2020 Európai Uniós pályázatk disszeminációs feladataiban valóközreműködés

Elvárás:

  • A fenntarthatómezőgazdaságiránti fgéknyságés tenni akarás
  • Marketingterületenszerzett tapasztalat,nlinemarketingesismeretek
  • Magabizts,tárgyalópesangl nyelvtudásszóbanésírásban
  • Kiemelkedő írásbeliés szóbeli kmmunikációskészségek
  • Pr-aktivitás
  • Jóproblémamegldóképesség
  • Határoztt fellépés, önállóság
  • Jóegyüttműködési és kapcslatteremtőképesség
  • Pntsság,alapsság

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Felsőfkúmarketingvagy kmmunikációterületenszerzettvégzettség
  • Tapasztalat azagriumésaz ökgiaimezőgazdaságterületén

Amit kínálunk:

  • Fntspozíciótízfős csapatunkban
  • Jóhangulatú, váltzatsmunka, mellyelhozzájárulhatsz, hogya világkicsitjbblegyen
  • Teljesmunkaidős állás,megállapdás szerintijuttatáskkal
  • Széleskörűnemzetköziéshazai kapcsolatk, fejlődési lehetőség
  • Kibntakzás,önállóötletmegvalósítás

Tobbi információ intézetünkről: www.biokutatas.hu

Kérdések az álláshirdetéssel kapcsolatban: info@biokutatas.hu

Az álláspályázatokat (önéletrajzzal és motivációs levéllel) a dora.drexler@biokutatas.hu email címre várjuk.

Powered by iCagenda

Táplálkozásmarketing folyóirat

Táplálkozásmarketing Borítókép

Apstract folyóirat

APSTRACT

Competitio folyóirat

Borito 2-208x300

Kapcsolat

Cím:  4032 Debrecen, Böszörményi út 138.
Levelezési cím: 4002 Debrecen. Pf.: 400
Dékáni Hivatal tel.: (+36 52)-508-304
Tanulmányi Osztály tel.: (+36 52)-508-312,
(+36 52)-508-475
Website: www.econ.unideb.hu