Utolsó dátum:
2017. május 6., szombat 23:59
A National Instruments debreceni vállalata Pénzügyi Gyakornoki Programjába keres jelölteket
Általános

A National Instruments hardvergyártó-, szolgáltató- és K+F debreceni központja Pénzügy gyakornokot keres. A gyakornoki program a számvitel, pénzügy, könyvelés és kontrolling területének megismerését tűzi ki célul valós üzleti környezetben, ahol napi szinten lehetőség nyílik a gazdasági események hatásának elemzésére.

NI

Az NI Hungary Kft. több, mint 40 fős Pénzügy csapatában minden tehetséges és szakmai fejlődését szem előtt tartó hallgató/munkavállaló megtalálhatja azt a kihívást és magas szintű szakmai munkát, amely fontos ahhoz, hogy igazán jól érezzük magunkat a szakmánkban és a munkahelyen.

A következő feladatokban számítunk Rád:

• Accounts Payable/Bejövő számlák könyvelése

• General Ledger/ Főkönyvi könyvelés

• Costing/Termeléskontrolling területek támogatása

Amit mi kínálunk Neked:

A gyakornoki program keretein belül a vállalati pénzügyek és számvitel gyakorlati alkalmazásának megismerése. Munkatapasztalat. Rugalmas munkaidő beosztás, alkalmazkodva az iskolai teendőkhöz.

Jelentkezz hozzánk, ha:

• Felsőoktatási intézmény Számvitel/Pénzügy/Kontrolling szakán végzed tanulmányaidat

• Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel

• Legalább 1,5 éved van hátra tanulmányaid befejezéséig

• Szívesen használod az angol nyelvet

• Legalább heti 30 óra munkavégzést tudsz vállalni

Ha felkeltettük az érdeklődésed, várjuk önéletrajzodat a pozíció megnevezésével (Pénzügyi gyakornok) a Ez az ímélcím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre. Várjuk, hogy rövidesen csapatunkban üdvözölhessünk Téged!

Powered by iCagenda

Táplálkozásmarketing folyóirat

Táplálkozásmarketing Borítókép

Apstract folyóirat

APSTRACT

Competitio folyóirat

Borito 2-208x300

Cím:  4032 Debrecen, Böszörményi út 138.
Levelezési cím: 4002 Debrecen. Pf.: 400
Dékáni Hivatal tel.: (+36 52)-508-304